ucuzlugunadresi internet sitemiz e ticaretteki uzun soluklu yolculuğumuzun en yeni adımıdır.

Gıda ürünleri satışıyla giriş yaptığımız sektörde artık önemli oyunculardan biri olma hedefiyle butik site konseptinden sıyrılarak her ihtiyaca uygun ürünün bulunabileceği daha zengin bir ticaret hedeflemekteyiz.

Dilerseniz sizler için sağlamaya çalıştığımız faydalardan da biraz bahsedelim.

ucuzlugunadresi.com internet sitemizde ürünler tamamen tek merkezden gönderilmekte, böylelikle birden fazla ürün alımında ürün tek merkezden gönderileceği için ekstra kargo maliyetleri sitemiz misafirlerine  avantaj sağlayacak durumdadır. Yine sitemizde ürünler kargo hariç fiyatlanmakta fakat 50 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo gönderimi yapılmaktadır.

Sitemizde satılan ürünler birden fazla irili ufaklı satıcı yerine tek elden satılmakta olduğundan toplu alım yapılmakta ve avantajlı fiyatlarla satılmaktadır. Ayrıca aynı ürün defalarca sergilenmek yerine tek ürün içerisinde ürüne ait tüm varyant seçenekler bir arada sunulmaktadır, böylelikle daha sade ve aranılan ürün seçeneğine kolay ulaşım sağlayan bir yapı kurulmaya çalışılmıştır.

Ana sayfa kampanya alanları ile zenginleştirilmiş olup sürekli kampanyalar ile avantaj sunulacaktır.

İnternet sitemiz tamamen mobil uyumlu olarak düzenlenmiş cep telefonları ile kolay kullanım sağlanmak hedeflenmiştir.

256 Bit şifreleme ile korunmakta olup tüm kredi kartları ile güvenli alışveriş yapabileceğiniz ülkemizin önde gelen sanal pos firmalarından biri olan PayTr ile anlaşmalıdır.

Ayrıca sitemiz meslek  odalarına kayıtlı, e ticaret için zorunlu olan ETBİS (e ticaret bilgi sistemi) kaydı yapılarak Ticaret Bakanlığınca doğrulanmış  güvenli bir internet sitesidir.

Daha fazla bilgi için firmamız diğer internet siteleri www.yesilzeytin.net ve www.siyahzeytin.net i ziyaret edebilirsiniz.

Keyifli alışverişler