TARAFLAR

SATICI:

Ünvanı : Ucuzluğun Adresi

Adresi : G.O.P Mah. Didem Sokak Tuğtekin Sitesi A Blok No:17/9

Telefon : 0850 840 55 03

ALICI:

ALICI, müşteri olarak https://ucuzlugunadresi.com/ alışveriş sitesine üye olan kişidir. ALICI’nın üye olurken ya da üye olmadan yaptığı satın almalarda bildirdiği adres ve iletişim bilgileri esas alınır.

KONU

İşbu sözleşmenin konusu, ALICI`nın SATICI`ya ait https://ucuzlugunadresi.com/ internet sitesinden elektronik ortamda sipariş verdiği, sözleşmede bahsi geçen nitelikleri haiz, sözleşmenin madde 1.3 ve 1.4 te içeriği ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

https://ucuzlugunadresi.com/ sitesinde yer alan ön bilgilendirme ve fatura işbu sözleşmenin ayrılmaz parçalarıdır. Gerekli tüm bilgiler girildikten sonra işbu sözleşmenin okunup kabul edildiği ALICI tarafından ilgili bölüm işaretlenerek teyit edilir ve sipariş tamamlanır. Sipariş gerçekleştiği anda ALICI bu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır. Siparişin tamamlanmasından sonra, ALICI’nın bildirdiği email adresine “Sipariş Onay” maili gönderilir.

KREDİ KARTINA İADE PROSEDÜRÜ

Alıcı siparişe konu olan ürün ya da ürünler hazırlık ya da kargo aşamasına gelmeden cayma hakkını kullanarak iptal isteyebilir. Alıcıya bedel iadesine karar verilen durumlarda, alışveriş kredi kartı ile ve taksitli olarak yapılmışsa, kredi kartına iade prosedürü aşağıda belirtilmiştir:

Müşterimiz ürünü kaç taksit ile aldıysa banka müşteriye geri ödemesini taksitle yapmaktadır. Satıcı bankaya ürün bedelinin tamamını tek seferde ödedikten sonra, Banka poslarından yapılan taksitli harcamaların müşterimizin kredi kartına iadesi durumunda, konuya müdahil tarafların mağdur duruma düşmemesi için talep edilen iade tutarları, yine taksitli olarak hamil taraf hesaplarına Banka tarafından aktarılır.

Kart ile alınmış mal ve hizmetin iadesi durumunda https://ucuzlugunadresi.com/, Banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği müşteriye nakit para ile ödeme yapamaz.

BANKA HESABINA İADE PROSEDÜRÜ

Banka transferi (Havale-EFT) ile yapılan alışverişlerde ise yine Alıcı’nın işlem yaptığı hesap numarasına iade yapılacaktır.

TESLİMAT VE İADE PROSEDÜRÜ

ALICI ürünün https://ucuzlugunadresi.com/ tarafından Kargo aracılığı ile teslimini istemiş ise, ürün, ALICI`nın teslimini talep etmiş olduğu adresinde SATICI’nın birlikte çalıştığı Kargo şirketi aracılığı ile teslim edilir. ALICI, ALICI`nın belirtmiş olduğu adrese ve bu adreste teslim sırasında bulunan kişiye yapılan teslimatın, ALICI’ya yapılmış teslimat sayılacağını kabul etmektedir.

https://ucuzlugunadresi.com/‘dan yapılan alışverişlerde kargo ücreti dönemsel kampanyalarımıza, aldığınız ürünlerin adet, hacim gibi özelliklerine göre değişiklik gösterebilir.

GENEL HÜKÜMLER

18 yaşından küçük kişiler https://ucuzlugunadresi.com/’dan alışveriş yapamaz. https://ucuzlugunadresi.com/ çocukların da beğenisine hitap edecek ürünler satışa sunmaktadır; ancak bunları yetişkinlere satmaktadır.

https://ucuzlugunadresi.com/ ‘dan kredi kartı (Visa, MasterCard) ya da banka havalesi ile alışveriş yapılabilir. Bir hafta içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinin yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır. Ödemeli gönderi ya da posta çeki gibi belirtilmeyen ödeme yöntemleri kabul edilmez.

SATICI tüm siparişleri, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar TL olarak ifade edilmiştir. KDV oranları %18’dir ve listelenmekte olan fiyatlarımıza dâhildir.

Sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarında, https://ucuzlugunadresi.com’un liste fiyatları geçerlidir.

ALICI’nın ödemesini kredi kartı ile yapmak istemesi durumunda, sipariş onayından sonra “Bankanın Güvenli Ödeme Sayfası”na yönlendirilir. ALICI’nın buradan yapacağın işlemlerde kart bilgileriniz hiç bir suretle kaydedilmeyecektir SATICI’ya iletilmeyecektir.

CAYMA HAKKI

ALICI, Ürün ya da ürünlerin hazırlık ve kargo aşamasına geldiğinde e-posta ile bilgilendirilecektir. Eğer hazırlık ya da kargo aşamasına gelmeden cayma hakkını kullanarak iptal etmek istediği siparişleri olursa müşteri hizmetlerine ulaşarak siparişinin iptalini isteyebilir.

CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Kargoda oluşabilecek olumsuzluklar ve hatalar haricinde iade kabul edilmemektedir. ALICI, Ürün ya da ürünlerin hazırlık ve kargo aşamasına geldiğinde e-posta ile bilgilendirilmişse cayma hakkını kullanamaz.

Siparişin gerçekleşmesi durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.

SATICI:

Ünvanı : Ucuzluğun Adresi

Adresi : G.O.P Mah. Didem Sokak Tuğtekin Sitesi A Blok No:17/9

Telefon : 0850 840 55 03

https://ucuzlugunadresi.com/ sitesinden alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.